На попуст!
На залиха во главен магацин

Релаксатор Serina 2 во 1 Rocker Leo – Joie

10,890.00ден

SKU: W1306ABLEO000 Категории ,

Опис

Нишалка кој се движи од страна во страна, се лизга напред назад или ги комбинира двете движења за повеќе можности
Седиштето се вади од нишалката, како компактен релаксатор кога се користи извадено од рамката
Рачка за носење за едноставно кревање на релаксаторот
Седиштето ротира за 90°, за промена на правецот на движење
Прилагодување на наслонот во 3 позиции
Седиште во овална форма, со навлака која се вади за перење и дополнително перниче за главчето
5 звуци од природата и 5 приспивни песни
Смирувачка вибрација
Пречка со две плишани играчки
Работи со адаптер за во струја или со батерии
Заштитни каиши со меки перничиња
Ногарките се вртат за да го запрат движењето на релаксаторот
Од раѓање до 9кг

Вие исто така би сакале…