На залиха во главен магацин

Релаксатор Star grey – Cangaroo

7,490.00ден

Опис

Производот е наменет за деца од раѓање, па до 9кг
Цврста метална рамка
Поседува лак со три играчки за стимулирање на бебето и преден послужавник, кој може да се отстрани по потреба
Седиштето може да се користи на големата рамка со електрично лулање или одделно како фотелја со рачно лулање
Можност за спуштање на леглото кон назад во две позиции
Појас за врзување на бебето во 5 точки
5 брзини на лулање
Тајмер со опција за континуирано работење од 15, 30 и 60 минути
Можност за појачување и смалување на звукот
16 различни мелодии и 5 звуци од природата
Далечински управувач
Приклучок за USB и адаптер за струја
Производот може да се користи со помош на батерии (4 батерии тип C LR14) или со помош на адаптер на струја
Во фазата над 9 кг, релаксаторот може да се симне од стативот и да се користи со механичко нишање на подот. Има опција за фиксирање на механичкото нишање, да се користи статично, како столче за хранење (со послужавникот) или за забава на бебето.

Вие исто така би сакале…