На попуст!
На залиха

Седиште Armor Light Grey – Moni

3,720.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Опис

Автомобилното седиште е погодно за деца со тежина од 9 до 36 кг.
Подесување на делот за главата.
Двоен безбедносен систем и удобно седиште.
5 точки на безбедност и мек раменски дел.
Може да се користи како анатомско седиште во автомобилот автомобилот.
45x42x62 см