Нема на залиха

Седиште Бобо

1,090.00ден

Нема на залиха

SKU: 07505 Категорија

Опис

Седиште Бобо

– За возраст од 1 година
– Макс. Капацитет: 13 кг
– Овојство за обезбедување навика на тоалетот за детето
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи