Нема на залиха

Сет Кујна Fisher Price – Dolu

2,650.00ден

Нема на залиха

Опис

Овој кујнски сет Fisher Price е одличен елемент за играње, погоден за сите деца кои сакаат да се преправаат дека играат и ги создаваат сите што веруваат на гурманските задоволства.
Кујната Fisher Price е изградена на модуларен систем.
Притиснете го копчето од предната страна на мијалникот за електронски звуци. Во прилог на ова имате мијалник со чешма, повеќе рингли за готвење, отстранливи странични полици за складирање.
Погоден за возраст од 2+

Вие исто така би сакале…