На залиха во главен магацин

Сет Кујнски мијалник – PlayGo

2,590.00ден

Опис

Сет за миење со сензор за температура: зеленчукот ќе добие боја кога водата е 33 – 42 степени, бојата се враќа кога е ладна. Децата можат да си играат со топла вода и да избегнат студ
Безбедна играчка  за  деца изработена од ABS материјал, мазен раб без бруси, зелени без мирис и безбедни
Привлечете го вниманието на вашето дете со уникатни и прекрасни, светли и разнобојни дизајни

 

Димензии: 40 x 35 x 35 см