Нема на залиха

Скирол – избор на повеќе бои и дезени

990.00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

• Создадете незаборавни авантури со скирол кој е лесен за лизгање, учење и изведување трикови.
• Составен од висококвалитетна подлога, силиконски тркала и кочница за поголема безбедност.
• Уникатни дезени кои овозможуваат развозување во стил.
• Димензии на производот: 19x68cm.