На залиха во главен магацин

Столче За Хранење Multi 3 in 1 Беж – Kikka Boo

7,590.00ден

Опис

• Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка.
• Погодна за деца кои можат самостојно да седат до 36 месеци;
• Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога, лесна за одржување.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Двоен послужавник со 2 приклучоци за чаши кои лесно се вадат за миење.
• Лесна за собирање.
• Димензии на производот: 100x70x62cm.

Може да ви се допаѓа и…