Нема на залиха

Столче за хранење Teddy grey mist – Chipolino

2,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Ова столче за хранење е погодно за деца, кои можат да седат сами без помош (минимум 6 месеци) со тежина до 15 кг .;
Широко и удобно седиште – лесно се чисти;
Безбедносен ремен со 5 точки;
Прилагодлив одмор за стапалата – 3 позиции;
Голем послужавник за храна;
Лесно и компактно преклопување;
Столицата е произведена во согласност со европскиот стандард EN14988.