На попуст!
Нема на залиха

Табла Jumbo – Dolu

1,690.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст од 3 години

Димензии:105x59x37 cm

Соодветна е за деца од 36 месеци па нагоре. Димензијата е 105 X 59 X 37 cm. Вклучени се додатоци од 13 делови. Меесто за молив и штипки. Лесно може да се складира преку прилагодлива нога.