На попуст!
Нема на залиха

Тепих Стаза 100х160см – Topolino

1,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Димензии: 100х160 см
Материјал: 100% Полиестер
Антибактериски
Дебелина: 10 мм
Има подлога што не се лизга.
Може да се пере во машина на 30 °