Нема на залиха

Термос Светло Зелена – Chicco

1,390.00ден

Нема на залиха

SKU: 601831000 Категории: ,

Опис

Идеално за вашите излегувања и патувања !!!

Термосите на Chicco се идеални за чување топли и ладни пијалоци за вас и вашето бебе.
Тие ќе станат ваш сојузник за вашите дневни прошетки!

Ја одржува температурата 5 часа.
Има капак што се претвора во чаша (2 во 1).
Го отвора и затвора вентилот лесно со еден клик.
Неговиот капацитет е 500 мл.
Внатрешноста е изработена од не’рѓосувачки челик, издржлив и практичен.
За секојдневна употреба.
Весели и светли бои.