Нема на залиха

Топка со Активности – Winfun

990.00ден

Нема на залиха

Опис

Топка со повеќе активности за малите рачиња да истражуваат.
Топчето е направено од различни текстурирани ткаенини со ѕвонче внатре, од едната страна има подвижен балон и авионче „летај со мене“
Различни модели на ткаенина го привлекуваат вниманието и фокусот на бебето
Прстенот на топката овозможува нејзино лесно прицврстување со количка, креветче или седиште за во автомобил.

Вие исто така би сакале…