Нема на залиха

Тополино – Mickey Mouse алат

1,650.00ден

Нема на залиха

SKU: 01985 Категории ,

Опис

Алат Mickey Mouse
Содржи 33 парчиња. Вклучува: пила, клешти, чекан, завртки и друга галантерија
Димензии: H 68 x W 48 x D 29