На залиха во главен магацин

Торба За Мајка Special Beige – Cangaroo

1,790.00ден

SKU: 066KP55402701 Категории: ,

Опис

Главен дел со патент, надворешни – предни и странични и внатрешни џебови за додатоци.
Со прилагодлива рачка – погодна за носење на рамо или прицврстување на количка;
Две помали каивчиња за прицврстување на торбата за рачката на количката.
Мека подлога за пресоблекување е вклучена во торбата.
37х28 цм

Може да ви се допаѓа и…