Нема на залиха

Трицикал Explorer 4 In 1 Teal 10M+ – Globber

8,740.00ден

Нема на залиха

SKU: 632-105 Категории ,

Опис

Трицикл за бебе се-во-едно за мали деца на возраст од 10 месеци+ и велосипед за рамнотежа за деца на возраст од 2 до 5 години, за максимална искористеност на производот. Трициклот за новороденчиња се прилагодува како што расте Вашето дете: трицикл за бебе (10-36М), трицикл (18-36М), тренинг трицикл (24-36М) и велосипед за рамнотежа (2-5Г).
Патентираниот механизам на тркала лесно Ви овозможува да го претворите трициклот во велосипед за рамнотежа, без користење на никаков алат, за брза и едноставна трансформација на производот.
Безбеден трицикл за мали деца, за момчиња и девојчиња благодарение на заштитниот појас од 5 точки со меки, удобни подлошки за раменици, потпирач за нозе, седиште со потпирач за грб и безбедносна пречка.