На залиха во главен магацин

Трицикл Атом

1,690.00ден

SKU: 07169 Категорија

Опис

За возраст од 3 години

– Макс. капацитет 35 килограми
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи