Нема на залиха

Трицикл велосипед Happy Green – Byox

3,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 066JB060M05 Категории ,

Опис

За деца на возраст од 3-6 години.
Рамката е изработена од природно дрво – бреза.