На залиха во главен магацин

Трицикл за девојче

1,790.00ден

SKU: 07140 Категорија

Опис

Трицикл за девојче

– За возраст од 3 години
– Макс. Носивост 35 кг.
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Суровина погодна за здравјето на децата, која не содржи канцерогени супстанции