На попуст!
На залиха

Трицикл Rito Plus Air Wheels Green Blue – QPlay

6,390.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: S380-202 Категорија:

Опис

Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда.
Безбедносни појаси со повеќе функции
Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува
Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
25 см и 20 см EVA тркала
ON/OFF копче за ослободување на предно тркало
Нелизгачки педали
Потпирач за нозе
Багажник за чување на лични работи.
Наменет за дечиња на возраст од 12 до 36 месеци.