Нема на залиха

Тротинет blue – Ridex

3,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 31236 Категории ,

Опис

• Возењето може да започне.
• Наменет за деца до 100 kg.
• Рачката се преклопува за полесен транспорт.
• Силиконски тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките:77,85,92 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на пакувањето: 73x34x12 cm.
• Димензии на производот:84x80x11 cm.