Нема на залиха

Тротинет Бубамара 3во1 Тиркиз – Scooter

1,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 32000607 Категорија

Опис

Скутер со тројна намена, како проодувалка, баланс велосипед и тротинет.
Прилагодливо седиште во 3 позиции да го следи Вашето дете во растот.
Совршено се прилагодува за секое дете, да ја обезбеди најудобната позиција. СЕДИШТЕ КОЕ СЕ ОТСТРАНУВА
Тркалата се широко поставени, за дополнителна стабилност, а седиштето може да се отстрани за дополнителна забава. Детето може да седи или да се вози, тротинетот расти заедно со Вашето дете. НЕЛИЗГАЧКА ПОДЛОГА И СИСТЕМ ЗА КОЧЕЊЕ
Дизајнирано за безбедност пред се, широка основа блиску до подот која е од нелизгачки материјал. Систем за кочење на задното тркало кој овозможува тротинетот брзо и лесно да застане кога е потребно, одржувајќи го детето безбедно.МОДЕРЕН ДИЗАЈН
3 мазни тркала кои овозможуваат Вашите деца да се движат без напор. Користејќи ја својата тежина, им овозможува насочување во лево и десно, што е одлично за развивање на рамнотежата и вештините за координација.
Предните тркала се светлечки.
Симпатичната корпа обезбедува простор за складирање.