Нема на залиха

Тротинет Frozen – Dede

1,460.00ден

Нема на залиха

SKU: 03083 Категории ,

Опис

Оригинален лиценциран производ
Не содржи канцерогени супстанции
Турција користи суровини безопасни за здравјето “се произведува
Погоден за деца над 24 месеци
Лесно се преклопува
Димензии на производот: 62cm x 28cm x 51cm