Нема на залиха

Тротинет mini – Pilsan

1,235.00ден

Нема на залиха

SKU: 07811 Категории ,

Опис

* За возраст од 36 години
* Максимален капацитет 20 кг.
* Сигурен систем на рамнотежа
* Стилски изглед и ергономски дизајн
* Суровина е погодна за здравјето на децата без канцерогени супстанции