Нема на залиха

Тротинет Rocket Pink – Byox

2,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 066MC-16B03 Категории , ,

Опис

Rocket метален тротинет на преклоп.
Преден амортизер.
Задна алуминиумска сопирачка за нозе.
Големина на основата 480-110мм.
PU тркала 145 * 30мм со ABEC-7 лагери.
Рачка со прилагодлива висина од 78 до 86 см, ширина 31 см и гумени рачки 90мм.
Максимално оптоварување 100 кг.
Возраст 8+