На попуст!
Нема на залиха

Велосипед 12 инчи од 24 месеци – Max

4,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Големина на тркала 12″
Предна и задна “Caliper” кочница
Метален штитник за ланецот
Преден браник
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода
Висококвалитетни гуми “Wanda”