Нема на залиха

Велосипед 12 инчи Red – Bduofu

3,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 29504 Категории ,

Опис

• монтажни помошни тркала
• удобно седиште
• прилагодувачко седиште
• предна корпа

Рамка: метална
Тркала: гуми на пумпање
Седиште: меко
Возраст: 2-8 години
Со помошна корпа.

Вие исто така би сакале…