Нема на залиха

Велосипед 12 инчи Розе – Flowers

4,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 7888113 Категории ,

Опис

Нов велосипед со впечатлив дизајн кој ќе биде омилен кај вашите дечиња.
• Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава.
• Опремен со меко и издржливо седиште и корпа.
• Седиштето може да се прилагоди на висината на детето.
• Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец.
• Наменето за дечиња на возраст од 1-4 години.
• Големина на гумите: 12″.

• Димензии на производот:

– Со помошни тркала: 88x65x40 cm.

– Без помошни тркала: 88x65x10 cm.