На попуст!
Нема на залиха

Велосипед 16 инчи од 3 до 7 години – Max

5,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 25062 Категории ,

Опис

Големина на тркала 16″
Предна и задна “Caliper” кочница
Метален штитник за ланецот
Преден браник
Помошни тркала
Шише за вода
Висококвалитетни гуми “Wanda Air”