Нема на залиха

Велосипед 16 инчи Портокалов – Iron

5,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Мускулно зајакнување, физичка активност, хоби и забава на едно место со овој идеален велосипед.
• Наменето за дечиња на возраст од 4-8 години.

• Големина 16″.