Нема на залиха

Велосипед 16 инчи Red – Bduofu

3,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 29504-4 Категории: ,

Опис

• монтажни помошни тркала
• удобно седиште
• прилагодувачко седиште
• предна корпа

Рамка: метална
Тркала: гуми на пумпање
Седиште: меко
Возраст: 2-8 години
Со помошна корпа.

Може да ви се допаѓа и…