Нема на залиха

Велосипед 16 инчи Розе- Flowers

5,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 7888111 Категории: ,

Опис

Нов велосипед со впечатилв дезен кој ќе биде омилен на вашите дечиња.
• Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава.
• Опремен со меко и издржливо седиште и корпа.
• Седиштето може да се прилагоди на висината на детето.
• Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец.
• Наменето за дечиња на возраст од 4-8 години.

• Големина на гумите: 16″.

• Димензии на производот:

– Со помошни тркала: 89x66x38 cm.
– Без помошни тркала: 89x66x10 cm.