Нема на залиха

Велосипед 20 инчи Blue – Ysumai

6,100.00ден

Нема на залиха

SKU: 29462 Категории ,

Опис

• 8 брзини
• 20 инчи тркало
• прилагодувачко седште

Возраст: 7-10 години
Тркала: гуми на пумпање
Големина на тркала: 20 инчи
Рамка: метална
Брзини: 8 брзини