Нема на залиха

Велосипед 20 инчи од 7 години

6,800.00ден

Нема на залиха

SKU: 23531 Категории ,

Опис

Големина на тркала: 20″
Метален рам: 11.5″
Гуми Wanda: 20″ x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
Гидан: BMX
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: метални
Кочници: V-brake алуминиумски кочници
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери