На попуст!
Нема на залиха

Велосипед Pinky 16 инчи – Max

5,990.00ден

Нема на залиха

Опис

 1. Големина на тркала: 16″
  Предна и задна “Caliper” кочница
  Пластичен штитник за ланецот
  Преден браник
  Помошни тркала
  Украсно ѕвонче
  Предна и задна корпа
  Висококвалитетни “Wanda” гуми