На попуст!
Нема на залиха

Велосипед Unicorn 16 инчи – Max

5,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 25929 Категории ,

Опис

Големина на тркала: 16″
Предна и задна “Caliper” кочница
Пластичен штитник за ланецот
Преден браник
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Предна и задна корпа
Висококвалитетни “Wanda” гуми