Нема на залиха

Воз од дрво, Lyfestyle Aqua – Goki

1,170.00ден

Нема на залиха

Опис

Топлите и хармонично координирани бои,  и даваат на оваа играчка уникатен карактер.

Воз од дрво со 4 дрвени блокчиња. Изработен е од бука и со секој детаљ го одразува квалитетот на играчките на goki. Совршен додаток на секоја детска соба.

Должина: 33.5 cm

Соодветно за возраст: 2 години и понатаму