Нема на залиха

Воздушен ѕид за кош и фудбал

12,770.00ден

Нема на залиха

SKU: 53353 Категорија

Опис

Воздушен ѕид за кош и фудбал

Одлична забава и спорт за дечињата

Димензии: 225х100х185 см