Нема на залиха

Заштитник За Бањање Син – Baby Jem

350.00ден

Нема на залиха

SKU: 900127 Категории: ,

Опис

• Нежно седи на главата на вашето дете и се прилагодува благодарение на заштитниците за уши. Спречува иритација на ушите од вода и шампон или сапун на очите. Направен е од неканцерогени матетијали.
• Димензии на производот: 26×30 cm.