Нема на залиха

Адаптер за ВЦ шолја со гума – Baby Jem

550.00ден

Нема на залиха

SKU: 900180 Категории ,

Опис

• Адаптерот ќе му помогне на вашето дете полесно да се прилагоди на тоалетот во процесот на одвикнување од пелени.
• Димензии на производот: 32x40x12cm.