Нема на залиха

Адаптер за во корито – Baby Jem

490.00ден

Нема на залиха

Опис

• Адаптерот за корито е производ што може да го користите прилепувајќи го со фиксирање на ногарките во кадата или коритото. Можете лесно да го избањате бебето во полулежечка положба без да се лизне со помош на стабилизатор за седење. Може да се користи од 0-10 месеци со максимална тежина од 8 кг.
• Димензии: 51x16x23 cm
• Достапен во минт, бела, плава и розева боја.