Нема на залиха

Balance црвен – Moni Toys

2,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 0665017 Категории ,

Опис

Дрвен баланс велосипед.
Гуми: 12″EVA.
Висината на седиштето се прилагодува.