Нема на залиха

Баланс велосипед – Deluxe – Janod

7,890.00ден

Нема на залиха

SKU: J03281 Категорија

Опис

Прекрасен баланс велосипед направен од дрво и метал.

Баланс велосипедите им помагаат на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација. Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала. Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте. Гумите се пумпаат. Прилагодливата висина на седиштето е од 40 до 46 cm. Рачките на кормилото се гумени и ергономски.

Потребно е склопување.

Препорачана возраст: 3-6 години.

Димензии: 87 x 40 x 55 cm (34.3 x 15.7 x 21.7″)

Матријал: Дрво, метал / Wood, metal