Нема на залиха

Баланс Велосипед – Koning kids

3,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 6325805 Категории ,

Опис

2 во 1 велосипед со туркање и скутер кој се прилагодува и расте со вашето дете.
Дизајниран за развој на рамнотежата и стабилноста на детето.