Нема на залиха

Бебешка играчка Мече – 18cm – Kaloo

1,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 4895029602948 Категорија

Опис

Оваа мала, извонредно мека и дебелкаста играчка, ќе му стане неразделен придружник на вашето бебе. Декорирана со многу фосфоресцентни детали коишто светат во темно, вашето дете лесно ќе може да ја пронајде во креветот навечер и да ја зграпчи за големата шапка. Спакувано во кутија за подарок.

Одржување: Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
Димензии: 16 x 13 x 20 cm
Димензии на кутијата: 20.5 x 20.5 x 12.5 cm
Восраст: 0+