Нема на залиха

Бебешка игрална со 50 топчиња – Тополино

1,700.00ден

Нема на залиха

SKU: 31553 Категории: ,

Опис

• Надополнете го времето на игра на вашите деца со боја и забава во нивното сопствено катче со топчиња.
• Бебешка игрална во која децата со часови ќе се забавуваат.
• Кош за поинтересна игра.
• 50 топчиња.
• Безбедна за малите дечиња.
• Димензии на производот: 63 x 47 x 21 cm.
• Димензии на пакувањето : 38 x 21 x 13 cm.