Нема на залиха

Ламба за креветче плаво – Chicco

1,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 024262000 Категории , ,

Опис

Оваа играчка лесно може да ја прикачите на креветче. Има две варијанти, момче и девојче. Изборот на класични мелодии и светлечки ефекти ги релаксираат бебињата. Придружена е со слатка, мека играчка