Нема на залиха

Дино клацкалка -Pilsan

6,340.00ден

Нема на залиха

SKU: 06147 Категории ,

Опис

Дино клацкалка

За возраст: од 36+ месеци
Димензии: H 58 cm W 39 cm L 140 cm
Максимална носивост 50 кг.
Забавна и безбедна
Ергонамски дизајн
Можност за употреба дома и надвор
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата.