На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Кујна – Phoohi

11,890.00ден

Опис

Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот:91*34*88CM
Материјал: MDF
Возраст: 3 години +
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: CE
Пол: унисекс
Возраст: 2 до 4 години
Тип: Комплет играчки за кујна
Материјал: дрво
Име на брендот: Phoohi
Број на модел: SAWT18308-1

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…