На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Табла 4 Во 1 Броеви И Фигури – Phoohi

1,190.00ден

Опис

Сертификат: EN71.SGS. ASTM F963
Големина на производот: 40 x 15 x 7,5 цм
Големина на пакување: 40,5 x 16 x 8 цм
Возраст: 3Г+
Тип: Други едукативни играчки
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…